Bc. Eva Turkovičová

Lektorkou anglického jazyka jsem se stala po návratu ze zahraničí, v roce 2013. V anglicky mluvících zemích jsem strávila téměř 13 let. Vše začalo krásnou Kanadou, pokračovalo Anglií a skončilo deseti lety na Novém Zélandu. Jelikož je Nový Zéland mou srdcovou záležitostí, využívám obrázkové materiály a reálie právě této země ve svých hodinách.

pic10.jpg

Výuce anglického jazyka se věnuji osm let. Odlišné metody výuky jsem měla možnost vyzkoušet v jazykových školách, firmách i při soukromých lekcích.

Jsem držitelkou certifikátu CELTA pro učitele anglického jazyka. Na vysoké škole Jana Amose Komenského jsem vystudovala management a řízení lidských zdrojů. Na Auckland University na Novém Zélandu jsem studovala španělštinu a psychologii. V Brně jsem prošla kurzem první pomoci u dětí.

​Ráda pracuji s lidmi a jsem společenská. Cestování je významnou součástí mého života a to jak po naší krásné zemi, tak mimo ni. K mým dalším zálibám patří gastronomie a návštěvy kulturních akcí. Věnuji se také dobrovolnické činnosti v rajhradském Hospici  sv. Josefa      .

travel.jpeg

Nyní vedu kurzy anglického jazyka v Králově Poli. Je z čeho vybírat tak neváhejte a napište mi. Těším se na vaši návštěvu. 

Malované listy 2
  • Facebook Social Icon

Lektorka angličtiny