top of page
Angličtina na Botance

Made in New Zealand

Angličtina na Botance

Austrálie

Lektorka angličtiny Bc. Eva Turkovičová

Lektorkou anglického jazyka jsem se stala po návratu ze zahraničí, v roce 2013. V anglicky mluvících zemích jsem strávila téměř 13 let. Vše začalo krásnou Kanadou, pokračovalo Anglií a skončilo deseti lety na Novém Zélandu. Jelikož je Nový Zéland mou srdcovou záležitostí, využívám obrázkové materiály a reálie právě této země ve svých hodinách.

e3.jpg

Anglie, Londýn

Certifikovaná a zkušená lektorka angličtiny

Výuce anglického jazyka se věnuji deset let. Odlišné metody výuky jsem měla možnost vyzkoušet v jazykových školách, firmách i při soukromých lekcích.

Jsem držitelkou certifikátu CELTA pro učitele anglického jazyka. Na Auckland University na Novém Zélandu jsem studovala španělštinu a psychologii a na vysoké škole Jana Amose Komenského jsem vystudovala management a řízení lidských zdrojů.

Cestování je významnou součástí mého života a to jak po naší krásné zemi, tak mimo ni. K mým dalším zálibám patří gastronomie a návštěvy kulturních akcí. Práci s lidmi si užívám a to nejen při učení angličtiny, ale i při dobrovolnické činnosti.  Mojí srdcovkou je rajhradský Hospic sv. Josefa          a charitativní klub Inner Wheel Morava.

IMG_20170218_193928.jpg

Hostina na Novém Zélandu

Domluvit si konzultaci zdarma 

travel.jpeg

Chorvatsko

Mila on a boat.jpg

Mila je z Chorvatska

Přidat si Angličtinu na Botance na Facebooku

  • Facebook
IMG1133.jpg

Gold Coast, Austrálie

bottom of page